Beauty expert certifikovaný kosmetický salón

Bioline kosmetický salonV našem kosmetickém centru pro zdraví a krásu pleti BEAUTY KORÉ používáme profesionální kosmetiku BIOLINE JaTó (rozdíl mezi profesionální a běžnou kosmetikou) a moderní certifikované kosmetické přístroje:Panestetic ZONER 3v1/mezoterapie, radiofrekvence,biostimulace/,Panestetic Sinekron–S ultrazvukové čištění a peeling a zapracování sér a multifunkční kosmetickou věž Silver Fox/ozón, napářka,vacuum,ohřívací kabina/.

Všechna ošetření obličeje, prováděná profesionální kosmetikou BIOLINE, jsou vedena dle značkou stanovených protokolů s použitím originálních produktů. Součástí všech ošetření jsou speciální relaxačně-kosmetické masáže, které byly sestaveny odborníky z oboru fyzioterapie a kosmetologie pro maximální kosmetický efekt, relaxační a zdravotní účinek a celkový komfort těchto ošetření.

Péče u nás je zaměřena také na cílené domácí ošetření, které prodlužuje efekt kosmetických ošetření prováděných v salónu a poskytuje tak klientům maximální možnou péči v souladu s jejich přáním a našimi zkušenostmi.

Nabízíme dárkové certifikáty.

V našem kosmetickém centru poskytujeme navíc poradenskou péči zdarma.